×

Sezon "Biegam bo lubię" rozpoczęty

  • 9.04.2018, 08:26
  • Judyta Szczerbińska
Sezon "Biegam bo lubię" rozpoczęty
Podziel się:
Oceń:
Ponad 30 osób wzięło udział w inauguracyjnych zajęciach „Biegam Bo Lubię” w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin, które podzielono na kilka konkurencji biegowych. Były biegi na 1 i 5 okrążeń wokół stawów na Gutwinie oraz test sprawnościowy po kopercie.

Całość imprezy uzupełniły stoiska partnerów, na których można było w ramach profilaktyki i utrwalania prawidłowych wzorców zdrowego stylu życia porozmawiać z o ewentualnych przeciwwskazaniach do uprawiania sportu i dowiedzieć się jakie badania należy wykonać przed rozpoczęciem aktywności, a także na temat popularnych wśród biegaczy kontuzji i ich zapobiegania. Dodatkowo uczestnicy mogli dowiedzieć się jak rozpoznać oraz jak udzielić niezbędnej pierwszej pomocy przy udarze.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Do zmierzenia czasów w biegach użyto systemu pomiaru Gepard firmy RFID Solutions. Była to próba generalna tego systemu przed rozpoczynającym się 6 maja cyklem biegów „VI MosirGutwinRun 2018”, w którym zastąpi popularne stopery.

Zajęcia „Biegam Bo Lubię” odbywać się będą 3 razy w tygodniu w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin, w każdy wtorek i czwartek o godzinie 18.30 oraz w każdą niedzielę o godzinie 9.30.

Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe