×

OSTROWIEC: Wizytacja w Państwowej Straży Pożarnej

  • 6.04.2018, 15:02 (aktualizacja 06.04.2018 15:52)
  • Judyta Szczerbińska
OSTROWIEC: Wizytacja w Państwowej Straży Pożarnej
Podziel się:
Oceń:
W piątek 6 kwietnia, Świętokrzyski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej  st. bryg. Adam Czajka oraz jego zastępca bryg. Tomasz Bajerczak wizytowali Komendę Powiatową w Ostrowcu Świętokrzyskim. Celem wizyty była kontrola stanu sprzętu, wyposażenia oraz omówienie perspektyw rozwoju i dotacji dla jednostek.

Podczas wizytacji Komendant Wojewódzki, wspólnie z kierownictwem jednostki, dokonał przeglądu pojazdów, sprzętu ratowniczego znajdującego się na wyposażeniu. Omówione zostały również zasad udzielania dotacji Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego z terenu powiatu ostrowieckiego. W trakcie spotkania komendant wojewódzki zapoznał się z problemami jednostki oraz przedstawiono perspektywy ich dalszego rozwoju. Komendant spotkał się również ze strażakami, którzy tego dnia pełnili służbę.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

 

 

Judyta Szczerbińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe