×

Wykład Profesora Zabihollaha Rezaee w WSBiP

  • 3.04.2018, 10:12 (aktualizacja 10.04.2018 22:36)
  • Judyta Szczerbińska
Wykład Profesora Zabihollaha Rezaee w WSBiP
Podziel się:
Oceń:
Profesor Zabihollah Rezaee będzie gościem Wyższej Szkoły Binzesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie poprowadzi wykład otwarty pt. "Etyka zawodowa i audyt śledczy".

Wykład odbędzie się w sobotę 7 kwietnia o godz. 9:00, w Katedrze Ekonomii WSBiP, Aula II.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Profesor Zabihollah Rezaee jest wykładowcą University of Memphis w Tennessee. To wybitny specjalista w zakresie księgowości, sprawozdawczości finansowej i etyki w biznesie, o dużym doświadczeniu oraz dorobku naukowym. Przez dwa lata prof. Rezaee zasiadał w amerykańskiej Stałej Grupie Doradczej Rady Nadzoru nad Rachunkowością Spółek Publicznych (Public Company Accounting Oversight Board – PCAOB). Jest autorem tłumaczonych m. in. na język chiński, koreański, perski i hiszpański książek oraz ponad 200 artykułów naukowych.

 

R E K L A M A

 

Judyta Szczerbińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe