Wstrzymanie naboru wniosków

  • 22.03.2018, 16:06
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Wstrzymanie naboru wniosków

Podziel się:

Oceń:

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim informuje, że z dniem 23.03.2018 r. wstrzymuje nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób powyżej 30 roku życia, z powodu wyczerpania limitu środków przeznaczonych na ten cel.

Uwaga!!!

Nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej prowadzony jest tylko dla osób do 30 roku życia (osoby do 25 roku życia nie mogą być zarejestrowane w urzędzie pracy dłużej niż 4 miesiące - na dzień rozpatrzenia wniosku, ponadto osoba przystępująca do projektu nie może uczestniczyć w szkoleniu finansowanym ze środków publicznych w okresie 4 tygodni poprzedzających rozpoczęcie udziału w projekcie), z projektu realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe