×

OPATÓW: Wizyta pierwszaków w komendzie

  • 22.03.2018, 08:54 (aktualizacja 24.03.2018 09:11)
  • Judyta Szczerbińska
OPATÓW: Wizyta pierwszaków w komendzie
Podziel się:
Oceń:
W czwartek, 22 marca Komendę Powiatową Policji w Opatowie odwiedziły uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1. Pierwszaki miały okazję dowiedzieć się jak wygląda praca policji oraz zwiedzić jednostkę.

Spotkanie z dziećmi przeprowadził st. asp. Jarosław Szkoda, asystent Wydziału Ruchu Drogowego i st. asp. Grzegorz Rusak, kierownik dzielnicowych opatowskiej komendy. Uczniowie aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, chętnie odpowiadały na pytania z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Z uwagą obejrzały też prezentowane filmy edukacyjne. Dużym zainteresowaniem dzieci cieszył się pokaz policyjnego wyposażenia wykorzystywanego podczas zabezpieczania imprez masowych oraz pokaz radiowozu, w którym maluchy miały okazję usiąść za kierownicą i przez chwilę wczuć się w role policjanta.

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe