×

Amerykańscy żołnierze w Kielcach

  • 22.03.2018, 11:19
  • Judyta Szczerbińska
Amerykańscy żołnierze w Kielcach
Podziel się:
Oceń:
Świętokrzyscy policjanci gościli dzisiaj amerykańskich przedstawicieli 407 batalionu Civil Affairs. Kilkuosobowa grupa żołnierzy zza oceanu zapoznała się z działaniami polskich funkcjonariuszy, dowiedziała się jak wygląda ich codzienna służba, a także jaki jest stan bezpieczeństwa w naszym regionie.

W czwartek 22 marca po godzinie 9:00 w budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach rozpoczęło się spotkanie kilkuosobowej grupy żołnierzy z 407 batalionu Civil Affairs z przedstawicielami świętokrzyskich policjantów. Polscy funkcjonariusze zapoznali gości zza oceanu z działaniami jakie codziennie podejmują na terenie województwa świętokrzyskiego. Policjanci opowiedzieli o przedsięwzięciach profilaktycznych, przybliżyli specyfikę pracy funkcjonariuszy służących w różnych pionach oraz omówili stan bezpieczeństwa naszego regionu. 

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
Judyta Szczerbińska

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe