×

XXVI Międzynarodowe Targi Przemysłu Obronnego już we wrześniu

  • 7.03.2018, 09:19 (aktualizacja 04.05.2018 18:35)
  • Lokalna.TV Ostrowiec - źródło dobrych informacji
XXVI Międzynarodowe Targi Przemysłu Obronnego już we wrześniu
Podziel się:
Oceń:
Kielecki ośrodek wystawienniczo – kongresowy to wizytówka miasta i regionu świętokrzyskiego. Rocznie Targi Kielce odwiedza 254 000 zwiedzających z 56 krajów. Ośrodek dysponuje 90 000 m2 powierzchni, w tym 36 000 m2 w 7 halach z nowoczesną infrastrukturą. 

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego (MSPO) jest jednym z najistotniejszych wydarzeń organizowanych w Targach Kielce.
W pierwszych edycjach w MSPO uczestniczyło kilkadziesiąt firm, a po 25 latach liczba wystawców sięga 618 z 30 krajów świata. Zeszłoroczna, jubileuszowa edycja targów przyciągnęła do Kielc niemal 40 tysięcy zwiedzających. To trzecia co do wielkości wystawa branży obronnej w Europie, zaraz po Paryżu i Londynie. 

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

 XXVI Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Targach Kielce objął patronatem honorowym Prezydent RP Andrzej Duda.

Z wyrazami uznania dla Zarządu Targów Kielce S.A., organizatora Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego; w przekonaniu, że mające wieloletnią tradycję przedsięwzięcie, które prezentuje najnowsze osiągnięcia polskiego i zagranicznego przemysłu zbrojeniowego, przyczynia się do promocji i rozwoju naszej narodowej gospodarki (..)

– tak Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej napisał w oficjalnym oświadczeniu potwierdzającym patronat. 

Rocznie Targi Kielce odwiedza 254 000 zwiedzających z 56 krajów. Ośrodek dysponuje 90 000 m2 powierzchni, w tym 36 000 m2 w 7 halach
z nowoczesną infrastrukturą. 

XXVI Międzynarodowe Targi Przemysłu Obronnego odbędą się w Targach Kielce od 4 do 7 września 2018.

Lokalna.TV Ostrowiec - źródło dobrych informacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe