Dwa pożary w jeden dzień

  • 23.02.2018, 14:38 (aktualizacja 03.03.2018, 13:05)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Dwa pożary w jeden dzień
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W godzinach przedpołudniowych na ulicy Szerokiej w Bodzechowie, w godzinach popołudniowych na ulicy Kasztanowej w Ostrowcu Świętokrzyskim, 22 lutego nie należał do spokojnych dni. Ostrowieccy strażacy gasili dwa pożary, które wystąpiły w domach jednorodzinnych.

W wyniku pożarów na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Pożar na ulicy Szerokiej w Bodzechowie gasiło 17 strażaków.

Na ulicy Kasztanowej w Ostrowcu Świętokrzyskim pożar miał mniejszy zasięg.

Ze wstępnych ustaleń straży pożarnej wynika, że przyczyną tych dwóch pożarów była nieprawidłowa eksploatacja przewodów kominowych. Dlatego szczególnie teraz strażacy apelują o zdrowy rozsądek i odpowiedzialność.

Kontrole kominów są bardzo ważne, dzięki ich prawidłowej eksploatacji można nie tylko uniknąć pożaru, ale też ulatniania tlenku węgla czyli czadu.

Bądźmy czujni, zadbajmy o bezpieczeństwo własne i swoich bliskich.

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe