Slalom gigant w Bałtowie już w czwartek

  • 20.02.2018, 11:28 (aktualizacja 20.02.2018, 16:52)
  • Bartek Gębusia
Slalom gigant w Bałtowie
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Jeździectwo, kajakarstwo, kolarstwo, koszykówka, narciarstwo zjazdowe to jedne z wielu dyscyplin sportowych jakie trenują podopieczni Klubu Olimpiad Specjalnych "SZANSA" w Ostrowcu Świętokrzyskim. Od 10 lat czynnie, dla poprawy sprawności i ogólnego rozwoju osób niepełnosprawnych organizowanych jest wiele wydarzeń.

Świętokrzyski Mityng Narciarstwa Zjazdowego Olimpiad Specjalnych, który zaplanowano na 22.02.2018 r. będzie podsumowaniem efektów szkoleniowych uzyskanych w czasie treningów w klubach. Narciarstwo zjazdowe jest jedną z trudniejszych dyscyplin sportowych.

Klub Olimpiad Specjalnych "SZANSA rozpoczyna rok na sportowo. Mityng to jedno z wydarzeń towarzyszących jubileuszowi 10-lecia Klubu Olimpiad Specjalnych "SZANSA" przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej "SZANSA".

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe