Slalom gigant w Bałtowie już w czwartek

  • 20.02.2018, 11:28 (aktualizacja 20.02.2018, 16:52)
  • Bartek Gębusia
Slalom gigant w Bałtowie
loadingŁaduję odtwarzacz...

Jeździectwo, kajakarstwo, kolarstwo, koszykówka, narciarstwo zjazdowe to jedne z wielu dyscyplin sportowych jakie trenują podopieczni Klubu Olimpiad Specjalnych "SZANSA" w Ostrowcu Świętokrzyskim. Od 10 lat czynnie, dla poprawy sprawności i ogólnego rozwoju osób niepełnosprawnych organizowanych jest wiele wydarzeń.

Świętokrzyski Mityng Narciarstwa Zjazdowego Olimpiad Specjalnych, który zaplanowano na 22.02.2018 r. będzie podsumowaniem efektów szkoleniowych uzyskanych w czasie treningów w klubach. Narciarstwo zjazdowe jest jedną z trudniejszych dyscyplin sportowych.

Klub Olimpiad Specjalnych "SZANSA rozpoczyna rok na sportowo. Mityng to jedno z wydarzeń towarzyszących jubileuszowi 10-lecia Klubu Olimpiad Specjalnych "SZANSA" przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej "SZANSA".

Bartek Gębusia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe