Ferie już na półmetku

  • 19.02.2018, 12:07 (aktualizacja 19.02.2018, 17:15)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Ferie na półmetku
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:


Było sportowo, wesoło, kreatywnie i aktywnie. Tak wszystkim chętnym upłynął pierwszy tydzień ferii w Ostrowcu Świętokrzyskim. W drugim, już ostatnim tygodniu, będzie podobnie. 


Można udać się do Rezerwatu Krzemionki, gdzie oprócz warsztatów przewidziano bieganie po lesie w poszukiwaniu tropów zwierząt.

Biegać będzie można też po boisku. Dziś pod okiem siatkarek, we wtorek w godzinach od 12-14  piłkarzy ręcznych, a w piątek, również w godzinach 12-14  piłkarzy nożnych. Treningi z ostrowieckimi sportowcami przeprowadzone zostały już  w pierwszym tygodniu ferii, teraz postanowiono je kontynuować.

Ci którzy zamiast sportu preferują kulturę i kreatywność, koniecznie powinni zapoznać się z ofertą Miejskiego Centrum Kultury. W tym tygodni na dzieci i młodzież czekają zajęcia z fotografii, możliwość jazdy 6 różnymi samochodami na najdłuższym torze w Polsce, gra w FIFE 2018 na ogromnym rzutniku, symulator jzdy po najsławniejszych torach wyścigowych na świecie czy symulator lotu ptaka. 

Dla najmłodszych w Osiedlowym Domu Kultury przy ulicy Wspólnej po raz drugi w zimowej przerwie od zajęć szkolnych wystąpią aktorzy z Krakowa. Spektakl zaplanowano na czwartek, na godzinę 10.00.

 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe