Ferie czas start!

  • 12.02.2018, 15:33 (aktualizacja 04.03.2018 08:28)
  • Redakcja Lokalna.TV
Ferie czas start!
Podziel się:
Oceń:
Przez całe dwa tygodnie pracownicy wszystkich filii Miejskiej Biblioteki Publicznej czekają na dzieci i młodzież.

Ferie w województwie świętokrzyskim na start. Dziś nie do szkoły, a do Osiedlowego Domu Kultury udali się najmłodsi mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego, aby wspólnie z aktorami Teatru Maska z Krakowie zainaugurować zimową przerwę od nauki. 

Podobną okazję, wzięcia udziału w spektaklu teatralnym ostrowieccy uczniowie i przedszkolaki będą miały w drugim tygodniu ferii, w czwartek 22 lutego.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać


Ponadto przez całe dwa tygodnie pracownicy wszystkich filii Miejskiej Biblioteki Publicznej czekają na dzieci i młodzież. Szczególnie zapraszając do Biblioteki przy ul. Sienkiewicza, tam na najmłodszych czekać będzie moc atrakcji. Gry, zabawy czy konkursy. 
A już od jutra, do 16 lutego wszyscy Ci, którzy ferie zimowe chcieliby spędzić w  twórczej atmosferze powinni odwiedzić ostrowieckie Biuro Wystaw Artystycznych, gdzie przez cztery dni odbywać się będą warsztaty plastyczne pn. „GRA PLANSZOWA”. 

Bogatą ofertę kulturalną dla dzieci i młodzieży przygotowało też Miejskie Centrum Kultury. Dzień po dniu, godzina po godzinie od dziś, aż  do 24 lutego, wszystkie zajęcia, warsztaty czy konkursy rozpisane są na stronie internetowej www.mck.ostrowiec.pl. 


A Ci, którzy chcą doświadczyć niezwykłej przygody i ferie spędzić m.in. na świeżym powietrzu powinni odwiedzić Rezerwat Krzemionki. Od 8.00 do 16.00 codziennie w Rezerwacie czekają na odkrywców.

 

Redakcja Lokalna.TV

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe