Integracja w DPS przy ul. Grabowieckiej

  • 9.02.2018, 14:33 (aktualizacja 09.02.2018 18:12)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Integracja w DPS przy ul. Grabowieckiej
Podziel się:
Oceń:


To był wyjątkowy dzień w Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Grabowieckiej. A to za sprawą wyjątkowych gości. 

Przedstawienie odnosiło się do obchodów Światowego Dnia Chorego, który przypada na 11 listopada, a który  ustanowiony został przez papieża Jana Pawła II. 

Każde przedstawienie, każdy wyrecytowany wiersz, zaśpiewana piosenka, to ogrom pracy i serca, które wkładają podopieczni Domu Pomocy Społecznej, a w takich formach udział biorą z zapałem. 

Przedstawienie, a później wspólna  zabawa to miłe akcenty również dla przybyłych gości z DPS w Pęckowicach Górnych, to pierwsze spotkanie podopiecznych z tych dwóch placówek.

O integracje w ostrowieckim Domu Pomocy Społecznej dyrekcja i pracownicy dbają szczególnie.

To też jest wszechstronna forma terapii.

A kolejną artystyczną odsłonę talentów mieszkańców DPS-u będziemy mogli zobaczyć już w przyszłym tygodniu. Tym razem poruszone zostaną sprawe sercowe. 
 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe