Przedszkolaki interesują się folklorem

  • 8.02.2018, 14:32 (aktualizacja 04.03.2018 08:29)
  • Bartek Gębusia
pp_19_przeglad_news.mp4
Podziel się:
Oceń:
XII Prezentacje Artystyczne "Z Brzechwą i humorem" , które zorganizowali: dyrekcja, nauczyciele i podopieczni z Przedszkole nr 19 w Ostrowcu Świętokrzyskim, w tym roku odbyło się pod hasłem "Hej góry, moje góry...".

Głównym celem wydarzenia było zapoznanie przedszkolaków z tradycją, rozbudzenie ich zainteresowań folklorem, rozwinięcie zdolności tanecznych, wokalnych, recytatorskich.  Przegląd  z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem najmłodszych artystów. Tegoroczna edycja przeniosła uczestników w góry, pokazała góralskie stroje i kulturę góralską z muzyką w tle.  Na scenie w utworach góralskich, w różnorodnej formie tanecznej i wokalnej prezentowały się przedszkolaki z ostrowieckich placówek. Były dyplomy, nagrody i upominki, integracja przedszkolnych środowisk i przede wszystkim wspaiała karnawałowa zabawa. Organizatorzy już myślą o następnej edycją prezentacji, a tematem przewodnim ma być poezja śpiewana.  

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe