Rozmowa z Jarosławem Rusieckim

  • 8.02.2018, 16:51 (aktualizacja 03.03.2018 12:12)
  • Lokalna.TV Ostrowiec - źródło dobrych informacji
espresso_rusiecki_obrona_2018_02_08.mp4
Podziel się:
Oceń:

Jarosław Rusiecki Senator RP, PiS, przewodniczący Senaciej Komisji Obrony Narodowej był gościem redaktor naczelnej Lokalna.TV - Agnieszki Cybulskiej.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

 

Lokalna.TV Ostrowiec - źródło dobrych informacji

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 28.02.2018, 18:52
.... i takie kwiatki, czysta polszczyzna w wykonaniu wybrańca narodu ...
"- Zainteresowanie szło w kierunku nożyc hydraulicznych, defibrylatorów czy strojów bojowych. Strażacy ochotnicy widzą w tym programie szansę doposażenia swoich jednostek - mówi senator Jarosław Rusiecki.

i jeszcze...
- Teren powiatu opatowskiego jest dość dobrze zorganizowany jeśli chodzi o działanie OSP, ale wyposażenie na pewno pozostawia wiele do życzenia - mówi senator. Dodaje przy tym, że wiele z nich zlokalizowanych jest w pobliżu ważnych ciągów komunikacyjnych czy też obok Wisły.
gość
gość 26.02.2018, 18:47
.........były szef resortu Antoni Macierewicz, po tym jak obiecał we wrześniu stworzenie Sanktuarium w klasztorze na Łysej Górze, nic nie zrobił w tej sprawie.
Ministerstwo Obrony Narodowej nie posiada dokumentów związanych z utworzeniem Sanktuarium Wojska Polskiego na górze Święty Krzyż - twierdzi oddział mediów resortu obrony.
Antoni Macierewicz chciał, żeby ważne uroczystości wojskowe odbywały się w klasztorze na Łysej Górze. To miejsce, w którym żołnierz polski w najpełniejszy sposób może wyrazić swoje posłannictwo, swój obowiązek i swoje przesłanie dla ojczyzny. Będę robił wszystko co możliwe, by obecność wojska była tutaj trwała - mówił we wrześniu minister.

I wielkie obietnice spełzły na niczym... podobnie jak promotor pana...

Pozostałe