Konflikt ukraiński w  rozgrywkach geopolitycznych

  • 8.02.2018, 12:34 (aktualizacja 04.03.2018 08:37)
  • Bartek Gębusia
ksiazka_sudryk_news.mp4
Podziel się:
Oceń:
"Konflikt ukraiński w  rozgrywkach geopolitycznych" to książka autorstwa wykładowcy Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości - doktora  Krzysztofa Surdyka. 

Prezentacja publikacji odbyła się 7 lutego 2018 roku, w murach ostrowieckiej uczelni. Książka została wydana w marcu ubiegłego roku. Ukazuje kryzys ukraiński w stosunkach geopolitycznych i jest adresowana do osób interesujących  się polityką oraz tych czytelników, którzy chcą uzyskać informacje na temat wywiadu, kontrwywiadu i służb specjalnych. 

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Surdyką to kolejna propozycja Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości promująca uczelnie i umożliwiająca poznanie ciekawych ludzi. Pułkownik Krzysztof Surdyk jest pracownikiem naukowym WSBiP w Ostrowcu. Prowadzi zajęcia z wywiadu i kontrwywiadu służb specjalnych. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe