Policja poszukuje świadków wypadku w Cedzynie

  • 7.02.2018, 15:07 (aktualizacja 07.02.2018 15:38)
  • Lokalna.TV|Blisko ludzkich spraw
Policja poszukuje świadków wypadku w Cedzynie
Podziel się:
Oceń:

Komenda Miejska Policji w Kielcach prowadzi dochodzenie w sprawie zaistniałego w dniu 17.11.2017 w Cedzynie (trasa S-74) wypadku drogowego. Z pierwszych ustaleń wynika, że w zdarzeniu uczestniczył n/n kierujący pojazdem Toyota Rav4, którego kierujący odjechał z miejsca zdarzenia. W toku czynności wyjaśniających ustalono, że kierujący tym pojazdem był pokrzywdzonym w zaistniałym zdarzeniu.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

W związku z powyższym, wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu kierującego w/w pojazdem prosimy o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym osobiście w Kielcach ul. Kołłątaja 4 (pok. 17), telefonicznie pod numerem 41-349-3731 lub całodobowo 997. 

lokalna.tv|bliskoludzkichspraw_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe