Ferie z książką i teatrem. Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza

  • 6.02.2018, 13:15 (aktualizacja 07.02.2018 12:34)
  • Karolina Kamińska-Nowak
ferie_biblioteka_news.mp4
Podziel się:
Oceń:

Ferie z książką i teatrem, to propozycja spędzenia wolnego czasu podczas przerwy zimowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Każdego roku zarówno w wakacje jak i w ferie, instytucja zachęca dzieci do wzięcia udziału w ciekawych inicjatywach.


Spektakle teatralne zaprezentują aktorzy Teatru Maska z Krakowa. W poniedziałek 12 lutego będzie to przedstawienie pod tytułem " Na końcu świata... Przygody Misia i Kacpra Pirata", tydzień później 22 lutego dzieci będą... "Na tropie afery, gdzie podziały się litery?!"

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać


A skoro mowa o ofercie biblioteki, to nie może zabraknąć zimowej przygody z książką.

Po dyskusji przyjdzie czas na zabawę, dzieci w różnorodnych konkurencjach bądą miały okazję m.in. przetestować swoją sprawność fizyczną. A to nie koniec zaplanowanych atrakcji.

Miejska Biblioteka Publiczna przy ulicy Sienkiewicza, każdego dnia ferii prowadzić będzie zajęcia dla dzieci, aby wziąć w nich udział wcześniej telefonicznie trzeba się zapisać o to numer  tel. 41 26 270 87. Zajęcia przewidziane są dla grup zorganizowanych, maksymalnie dla 20-tu dzieci. 
 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe