Kielecka policja poszukuje świadków wypadku

  • 6.02.2018, 08:39
  • Lokalna.TV|Blisko ludzkich spraw
Kielecka policja poszukuje świadków wypadku
Podziel się:
Oceń:

Komenda Miejska Policji w Kielcach prowadzi dochodzenie w sprawie zaistniałego w dniu 11.01.2018 w Kielcach na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Głowackiego wypadku drogowego. Z pierwszych ustaleń wynika, że nieznana kierująca nieustalonym pojazdem (koloru jasnego) potrąciła pieszą, przechodzącą w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych, w wyniku czego doznała ona obrażeń.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

W związku z powyższym, wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu uczestników wypadku prosimy o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym osobiście w Kielcach ul. Kołłątaja 4 (pok. 44), telefonicznie pod numerem 41-349-3733 lub całodobowo 997. 

lokalna.tv|bliskoludzkichspraw_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe