Grypa atakuje

  • 25.01.2018, 14:38 (aktualizacja 25.01.2018 16:45)
  • Lokalna.TV|Blisko ludzkich spraw
grypa_news.mp4
Podziel się:
Oceń:

Jak wynika z badań internetowych, na przełomie stycznia i lutego, przypada szczyt poszukiwań w internecie haseł grypa i szczepienia. O ile sezon grypowy faktycznie rozpoczyna się w styczniu, to informacji na temat szczepień przeciw grypie powinno się poszukiwać wcześniej, a mianowicie z początkiem września. Eksperci Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy podkreślają jednak, że każda profilaktyka jest lepsza od leczenia i zachęcają osoby, które nie są zainfekowane, aby skorzystały jeszcze ze szczepień przeciw grypie.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
lokalna.tv|bliskoludzkichspraw_

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zydowka_Lida_Brydak
zydowka_Lida_Brydak 19.02.2018, 20:32
Dzisiaj w radio ostrowiec straszyli śmiercią , że jak się niezaszczepi to można umirzeć buehehehe. Wilka mi grypa kuzyn chorował kilka dni, miał gorączke wypocił się wyspał i po chorobie.

Pozostałe