ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Dzień Kubusia Puchatka

  • 18.01.2018, 14:10 (aktualizacja 18.01.2018, 19:23)
  • Bartek Gębusia
puchatek_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:

A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
 – Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.
Chodź trochę niezdarny - i jak sam mówi - jest misiem o małym rozumku, jednak kochają go miliony na dzieci na cały świecie. Dziś swoje święto obchodzi Kubuś Puchatek.
Kubuś Puchatek - postać wśród dzieci bardzo dobrze znana. Dokładnie dziś 18 stycznia swoje urodziny obchodzi autor opowieści o przyjaznym misiu ze Stumilowego Lasu - Alan Alexander Milne. Bohater książki, która jest ponadczasowa, mimo mijających lat opowieść cieszy się dużym zainteresowanie dzieci oraz ich rodziców.
Dlaczego warto przeczytać opowieści o przygodach Kubusia Puchatka.
Słońce grzało tak rozkosznie, a kamień na którym siedział od dłuższego czasu, był tak przyjemnie ciepły, że Puchatek już sobie postanowił, że przez całą resztę poranka będzie siedział pośrodku strumyka i cieszył się z tego, że jest Puchatkiem" - My również cieszymy się, że Kubuś Puchatek jest po prostu Puchatkiem.
 

Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Nasze przedszkole jest placówką wspomagającą rozwój dzieci, o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe