Małgosia pierwszym dzieckiem urodzonym w 2018 roku

  • 2.01.2018, 15:48 (aktualizacja 02.01.2018 19:12)
  • Bartek Gębusia
dziecko_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:

Małgosia Wielgus, zdrowa, ważąca, 3,5 kilograma, mierząca 55 centymetrów dziewczynka, przyszła na świat jako pierwsza ostrowczanka 2018 roku. Mała Małgosia i jej mama czują się dobrze i wkrótce opuszczą ostrowiecki szpital. Zatem rok 2018 zapoczątkowała kobieta ale ostatnim urodzonym w 2017 roku ostrowczaninem jest Adaś Senderowski.
Rodzice mają powody do dumy a swojego szczęścia i radości nie ukrywają. Narodziny dziecka to ważne wydarzenie ale emocji nie ukrywa również personel oddziału neonatologicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jeszcze do niedawna statystyki były alarmujące. Niż demograficzny obejmował również region świętokrzyski obecnie sytuacja wydaje się być opanowana, z roku na rok liczba urodzonych dzieci rośnie.  Przez pierwsze 2 dni nowego 2018 roku w ostrowieckim szpitalu urodziło się trzy dziewczynki. Trwa wielkie oczekiwanie na pierwszego ostrowczanina, a w tych wyjątkowych dniach warto wspomnieć, że personel dba o bezpieczeństwo i komfort rodzenia. 

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Wszystkim nowo narodzonym w 2018 roku dzieciom i ich rodzicom życzymy dużo zdrowia i szczęścia.

Bartek Gębusia

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ewelka
ewelka 17.04.2018, 05:27
BRAWO !!! Dziewczynki zawsze lepsze i zawsze górą i to one zawsze pierwsze witają Nowy Rok, a chłopaki jak zawsze są za nami hehehehehe.... BRAWO Dziewczyny tak trzymajcie !!!!!

Pozostałe