Słoneczne dni w "Dwunastce"

  • 20.12.2017, 15:35 (aktualizacja 20.12.2017, 17:46)
  • Bartek Gębusia
Słoneczne dni w "Dwunastce".mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Jasełka w wykonaniu przedszkolaków, wspólne śpiewanie kolęd, ale również prezentacja  pracy placówki i   zwiedzanie sal przedszkolnych z taką ofertą wyszła dyrekcja Publicznego Przedszkola nr 12 z oddziałami integracyjnymi im. Marii Konopnickiej w ramach spotkań adaptacyjnych pn. "Słoneczne dni". Przedszkole nr 12 realizuje autorski program „Razem w zabawie i nauce”, dostosowany do indywidualnych możliwości dzieci zdrowych, niepełnosprawnych i uzdolnionych. Dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych mają zapewnioną opiekę nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela ze specjalnym przygotowaniem pedagogicznym oraz specjalistów właściwych do rodzaju zaburzeń rozwojowych. Efekty pracy można było zobaczyć podczas świątecznego spektaklu. "Dwunastka" tworzy warunki do optymalnego rozwoju każdego wychowanka, zgodnie z jego predyspozycjami z uwzględnieniem ograniczeń.
Najpiękniejsze polskie kolędy wykonane z uśmiechem i wzruszeniem. Świąteczny czas spędzony w przedszkolnych murach, razem - integracyjnie  

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe