Światowy Dzień Pluszowego Misia

  • 23.11.2017, 15:11 (aktualizacja 24.11.2017, 10:06)
  • Lokalna.TV Ostrowiec Świętokrzyski www.lokalnatelewizja.pl
Światowy Dzień Pluszowego Misia.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dzień Pluszowego Misia jest obchodzony na całym świecie. Są miejsca, w których ten dzień jest wyjątkowo celebrowany i są to przede wszystkim żłobki, przedszkola, szkoła, . Wszędzie tam, gdzie pojawiają się dzieci, 25 listopada następuje prawdziwa celebracja tego sympatycznego święta.  Towarzyszy dzieciom od najmłodszych lat. Jest zabawką uniwersalną dla dchłopców i dziewczynek. Pluszowy miś to symbol łagodności, opiekuńczości, pcieszanka i przytulanka w trudnych chwilach, często inspiruje, a czasami zastępuje bliskość najbliższych zapewniając poczucie bezpieczeństwa. Niby pluszowy, a działa jak zawodowy terapeuta. 

 

Zobacz dlaczego internauci komentują ten wywiad - rozmowa przy kawie z Przewodniczącą Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego 

Lokalna.TV Ostrowiec Świętokrzyski www.lokalnatelewizja.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe