Wernisaż Ogniska Pracy Pozaszkolnej

  • 20.11.2017, 15:39 (aktualizacja 21.11.2017, 17:19)
  • Bartek Gębusia
wernisaz_opp_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Tworzą z pasji. Z zaangażowaniem i pełnym oddaniem dla tego co robią. Młodzi artyści z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Ostrowcu, zaprezentowali dorobek swojej całorocznej twórczości.

Ciekawe techniki wprowadzane przez plastyków z Ogniska Pracy Pozaszkolnej, motywują dzieci do pracy nad sobą, rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne. W czasie zajęć prowadzonych w Ognisku uczniowie mają możliwość realizowania pomysłów w technikach malarskich, rzeźbiarskich, graficznych i rysunkowych. Młodym artystom podczas wystawy pokazującej ich dorobek towarzyszyła koleżanka, która w Ognisku szlifuje swój talent wokalny. "Perły" Ryszarda Góry przyłączyły się do Ogniska Pracy Pozaszkolnej we wrześniu 2015 roku. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe