Samorządność i Przedsiębiorczość ma konkretne plany

  • 20.11.2017, 13:59 (aktualizacja 20.11.2017, 16:16)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Samorządność i Przedsiębiorczość ma konkretne plany.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Stowarzyszenie Samorządność i Przedsiębiorczość na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego i powiatu ostrowieckiego działa 15 lat. Wraz z podsumowaniem dotychczasowej aktywności stowarzyszenia przyszedł czas na zmiany, podziękowania i plany na przyszłość. 

Misją stowarzyszenia od lat jest aktywizowanie lokalnej społeczności do wspólnego działania na rzecz rozwoju idei samorządowych. 

Praworządność, przedsiębiorczość, samorządność - to ich wzorce idei.

W realizacji swoich celów upatrują współpracy, bo jak uważają członkowie stowarzyszenia praca zespołowa jest podstawą do tego aby nabierać coraz większych rozpędów.

Rozwój opieki zdrowotnej i rozwój edukacji to inwestycje długofalowe, ale bardzo potrzebne. Samorządność i Przedsiębiorczość stawia na podnoszenie kwalifikacji zawodowych, językowych, reagowanie na wymogi rynku pracy w danym regionie.

Według Stowarzyszenia konkurencyjność to miejsca pracy, a inwestycje prywatne są kluczowym motorem wzrostu gospodarczego i tworzenia nowych miejsc pracy. Ta kwestia jest nieodłącznym elementem stawek podatkowych, te jak uważają przedstawiciele SiP powinny być, gdzie tylko to możliwe obniżane. 

Stowarzyszenie stawia też na promocję miasta, ich celem jest zatrzymanie procesu wyludniania się Ostrowca Świętokrzyskiego, czy pomoc bezdomnym. Robert Martynowski - przewodniczący Stowarzyszenia oprócz planów na przyszłość przybliżył też dotychczasowe działania SiP-u, zaznaczył również, że do wyborów samorządowych w 2018 roku członkowie stowarzyszenia są przygotowani, ale czy wezmą w nich udział okaże się wówczas, gdy będzie znana ordynacja wyborcza.

 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wiarygodność
wiarygodność 23.11.2017, 17:09
Raczej zielony kolor wśród członków nie wróży nic dobrego ?????

Pozostałe