,,Szansa" na olimpiadzie

  • 04.11.2017, 09:21 (aktualizacja 06.11.2017, 19:06)
  • Lokalna.TV|Blisko ludzkich spraw
,,Szansa" na olimpiadzie

Podziel się:

Oceń:

3 listopada 2017 roku w Ośrodku Rekreacyjno Wypoczynkowym „Polanika" odbyła się Gala Specjalnych Sportowców Zrzeszonych w Świętokrzyskim Oddziale Regionalnym Olimpiad Specjalnych Polska, na której wybrano 10 Liderów zawodników oraz 5 Liderów trenerów Oddziału Regionalnego - Świętokrzyskie.


Klub Olimpiad Specjalnych "SZANSA", który działa przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Warsztatu Terapii Zajęciowej "SZANSA" miał, aż 5 szans na zdobycie nagrody, ponieważ nominowanych było 4 zawodników oraz 1 trener. Wyboru zawodników i trenerów dokonała kapituła składająca się z Wiceprezesa ds. Organizacji, Wiceprezesa ds. Finansów, Wiceprezesa ds. Sportu Oddziału Regionalnego Świętokrzyskie oraz Dyrektora Regionalnego. Wybór nie był łatwy, ponieważ do tytułu lider zawodnik było zgłoszonych wielu bardzo dobrych zawodników, którzy reprezentowali Oddział Regionalny Świętokrzyskie zarówno na arenach regionalnych, jak i ogólnopolskich oraz na zawodach poza granicami naszego kraju.


Podczas oficjalnego ogłoszenia wyników  w "SZANSIE" aż trzy razy nastąpiła euforia. Marcin Dunal został wybrany na zawodnika lidera, a Remigiusz "Szczepan" Woźniak, został wybrany na lidera trenera. Nagrodę specjalną otrzymał Tomasz Taborski, który został doceniony za swój wkład pracy na rzecz Olimpiad Specjalnych jako administrator strony internetowej i konta na Facebooku Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych Świętokrzyskie. Wyróżnienia otrzymali również pozostali nominowani z "SZANSY", czyli Paweł Dunal i Paweł Menducki.


Już same nominacje były wielkim sukcesem dla Klubu "SZANSA". Cieszy, że nagrody trafiły w ręce Marcina, Tomka i Remigiusza, gdyż na nie zasłużyli swoim zaangażowaniem i codzienną postawą godną naśladowania. Jak widać są to wymierne skutki terapii zajęciowej jaką sobie założyli w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Ostrowcu Świętokrzyskim ul. Żabia 31.

Osoby zainteresowane relacją na żywo mogli na profilu Facebook Oddziału Regionalnego Świętokrzyskie (@olimpiadyspecjalneswietokrzyskie) oglądać bezpośrednio galę, którą prowadzili właśnie nagrodzeni ostrowczanie.

lokalna.tv|bliskoludzkichspraw_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe