W "Konarskim" uczą się osiągać sukces

  • 26.10.2017, 11:15 (aktualizacja 26.10.2017, 22:02)
  • Karolina Kamińska-Nowak
W "Konarskim" uczą się osiągać sukces.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Osiągnąć w życiu sukces - taki cel stawia sobie wielu z nas. Uczniom Niepublicznych Szkół im. S. Konarskiego stwarzane są idealne warunki, aby cel taki zrealizować. Od kilku lat w placówce prowadzony jest projekt pod hasłem:         "Akademia Sukcesu".

W ramach "Akademii Sukcesu" młodzież cztery razy w roku uczestniczy w specjalnych sesjach warsztatowych.

Tym razem ciekawe rzeczy uczniom gimnazjum i liceum Konarskiego zaproponowała Lila Cieślar - zawodowo koordynator do spraw dwujęzyczności w placówkach oświatowych w Opolu. Jak mówi o sobie, pasjonuje się wolontariatem, uwielbia prace z ludźmi i tworzyć z innymi zgrane zespoły. Taki wypracowała w czwartek z uczniami ze szkół Konarskiego, którym w ramach sesji warsztatowej pokazała m.in. jak w niecodzienny, ale wyjątkowo malowniczy sposób przyswajać wiedzę. Uczniowie nabyli podstaw sketchnoting’u.

Lila Cieślar z młodzieżą przeprowadziła także  zajęcia pod hasłem "TOP PERFORMER - co Cię wyróżni?", a także "PROAKTYWNOŚĆ - czyli kształtuj cechę, o której robi się głośno...".

 

 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe