Stawiając na turystykę aktualizują program

  • 18.10.2017, 13:48 (aktualizacja 18.10.2017, 20:39)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Stawiając na turystykę aktualizują program.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

"Aktualizacja Programu Rozwoju Turystyki i Promocji Powiatu Ostrowieckiego do roku 2020+" to główne zagadnienia sesji warsztatowej, która odbyła się w starostwie powiatowym w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

Turystyka, to jedna z tych gałęzi w powiecie ostrowieckim, na którą władze samorządu kładą duży nacisk, a celem wszystkich dotychczas podejmowanych działań jest przyciągnięcie turystów do naszego regionu.

Chcąc jednak czerpać z doświadczeń i wiedzy ekspertów z dziedziny turystyki, w starostwie powiatowym w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się specjalna sesja warsztatowa, skierowana do osób zaangażowanych w rozwój przemysłu turystycznego powiatu ostrowieckiego.

Spotkanie poprowadzili specjaliści, pracownicy Instytutu Badawczego IPC z Wrocławia, którzy Program Rozwoju Turystyki i Promocji tworzyli między innymi w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, w Wielkopolsce, na Dolnym Śląsku czy w północnej części Polski. Jak podkreślają, aby turystyka w danym regionie była na wysokim poziomie potrzeba zaangażowania i pracy ze strony wielu sektorów.

W powiecie ostrowieckim nie brakuje turystycznie ciekawych miejsc, jest to region z dużymi możliwościami.

Na brak turystów  na chwilę obecną władze powiatu ostrowieckiego też nie narzekają, a podejmowane działania, chociażby remont drogi w kierunku Bałtowa docelowo mają powiększyć liczbę zwiedzających region.

 

 

    

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe