Prawidłowy rozwój przez zabawę

  • 22.09.2017, 15:09 (aktualizacja 22.09.2017, 20:54)
  • Lokalna.TV|Blisko ludzkich spraw
Prawidłowy rozwój przez zabawę.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Już jest. Niepubliczna Akademicka Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna, która od 1 września działa przy Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości, prowadzi już pierwsze zajęcia. Jak one wyglądają? Przyglądaliśmy sie im z naszą kamerą.

Niepubliczna Akademicka Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna, która powstała przy Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim rozpoczęła działalność. Oferta zajęć skierowana jest do najmłodszych mieszkańców miasta, ale w planach rozwojowych jest stworzenie Centrum Diagnostyczno - Rehabilitacyjnego.

W poradni prowadzone są zajęcia z sensoplastyki czy sensomotoryki, a także zajęcia z dietetykiem, w ramach których u uczestników kształtowany będzie zdrowy styl życia czy dobierana odpowiednia dieta. 

Uroczyste otwarcie poradni odbędzie się 27 września 2017r. (środa) o godz. 11.00 w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości. Z tej okazji dr Kalina Glińska wygłosi wykład inauguracyjny  pt. ”Zaburzenia rozwoju zachowania jako wyzwanie dla świata nauki, rodziców i placówek edukacyjnych” 

lokalna.tv|bliskoludzkichspraw_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe