Gwiazdy i pojazdy dojadą na weekend do Ostrowca

  • 20.09.2017, 13:24 (aktualizacja 23.09.2017, 22:08)
  • Teresa Czajkowska
Gwiazdy muzyki i zabytkowe pojazdy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Rajd zabytkowymi pojazdami do najciekawszych miejsc w powiecie ostrowieckim, koncerty gwiazd, pokazy akrobacji rowerowej i wiele innych atrakcji. To tylko niektóre z bogatej oferty dwudniowej imprezy zorganizowanej przez powiat ostrowiecki na pożegnanie tegorocznego lata.

II Krzemienny Zlot Pojazdów Zabytkowych to nie tylko spotkanie z historią motoryzacji. To przede wszystkim świetna okazja do pokazania najpiękniejszych miejsc powiatu ostrowieckiego. W tym roku, choć rajd nie rozpocznie się tak jak początkowo zaplanowano z centrum Ostrowca, to ma być równie udany jak pierwsza edycja. Impreza ma połączyć fascynatów motoryzacji, turystyki, wielbicieli muzyki i chętnych do przyjemnego spędzenia weekendu.   

Turystycznym akcentem  dwudniowej  imprezy będzie  rajd zabytkowymi pojazdami do najciekawszych miejsc w powiecie, którymi w tym roku będzie Kunów, Nietulisko oraz Grzegorzowice. Uzupełnieniem będą odbywające się w Ostrowcu koncertowo-rozrywkowe atrakcje, a wśród nich koncert grupy Mesajah.   

W drugi dzień Krzemiennego Zlotu wszystkie atrakcje będą odbywały się w jednym miejscu, na płycie parkingu przy skrzyżowaniu ulic 11 Listopada oraz Chrzanowskiego. W niedzielę poza pokazami aut współczesnych marek, będą zabawy i konkursy  dla mieszkańców a na scenie wystąpi muzyczną gwiazda  Cleo.

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny a udział w rajdzie zabytkowymi pojazdami po ustaleniach z organizatorami.  Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Ostrowiecki Zbigniew Duda. patronat medialny Lokalna.TV.

 

    

Teresa Czajkowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe