95 lat THM

  • 14.09.2017, 13:09 (aktualizacja 16.09.2017 12:25)
  • Teresa Czajkowska
Piękny jubileusz THM.mp4
Podziel się:
Oceń:
Jubileusz ZS nr 3, szkoły, która znajduje się w czołówce rankingów w regionie i kraju.

ZS nr 3, popularny THM, szkoła, która powstała przede wszystkim dla kształcenia specjalistów, potrzebnych dla bardzo szybko rozwijających się Zakładów Ostrowieckich. Od początku stawiano na wysoki poziom nauczania. Szkoła o profilu technicznym, zapewnia wszechstronną wiedzę, która otwiera karierę na uczelniach, wojsku, medycynie czy polityce.  To właśnie uczniowie a potem absolwenci ostrowieckiego technikum są największym atutem i stanowią splendor tej szkoły.  

WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu
WSBiP - studiuj blisko domu

Uroczystości przypominające 95 lat działalności i sukcesów ostrowieckiego technikum hutniczo-mechanicznego odbędą się 23 września. Będzie tradycyjne nabożeństwo w intencji wszystkich osób związanych ze szkołą. Będzie też czas na wspomnienia i bardziej prywatne spotkania oraz rozmowy o dobrych szkolnych czasach.

Świętowanie jubileuszu szkoły, rozpocznie się w sobotę 23 września, o godzinie 9.00 mszą uroczystościami w kościółku na ulicy Sandomierskiej, by potem przenieść się już do siedziby szkoły, która w tym miejscu funkcjonuje od 66 lat.   

  
   

  

Teresa Czajkowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe