Mesajah i CLEO na zakończenie lata

  • 12.09.2017, 13:26 (aktualizacja 21.09.2017, 13:14)
  • Lokalna.TV|Blisko ludzkich spraw
Mesajah i CLEO na zakończenie lata

Podziel się:

Oceń:

W dniach 23 - 24 września w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się "Pożegnanie Lata w Powiecie Ostrowieckim", którego organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Ostrowcu Świętokrzyskim i Klub Przyjaciół Pojazdów Dawnych SINGIEL. Imprezą towarzyszącą jest II Krzemienny Zlot 2017".

Impreza ph: "Pożegnanie Lata w Powiecie Ostrowieckim" rozpocznie  się w sobotę, 23 września,  II Krzemiennym Rajdem przez ciekawe kulturowo i tematycznie miejsca powiatu ostrowieckiego. Po powrocie na uczestników czekać będzie pokaz rowerowego trialu w wykonaniu Piotra Bielaka Gwiazdą sobotniego wieczoru będą: Kabaret Czwarta Fala oraz polski wokalista reggae, dancehall, raggamuffin - MESAJAH.

Przed koncertami zostaną wręczone nagrody (puchary) dla załóg uczestniczących w II Krzemiennym Rajdzie.

24 września, w niedzielę  zorganizowany zostanie piknik rodzinny „Pożegnanie Lata w Powiecie Ostrowieckim 2017”, który będzie miał charakter imprezy artystyczno-rozrywkowej z licznymi konkursami i nagrodami. Zostanie przygotowana specjalna ekspozycja samochodów z Klubu Mercedesa oraz Klubu Mazdy MX5, od modeli zabytkowych do nowych)

Na scenie pojawią się czołowi wykonawcy muzyki disco-polo, muzyki pop i muzyki klubowej, wystąpi zespół CLASSIC oraz polska piosenkarka CLEO.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła  
Lokalna.TV
 

Zobacz trasę rajdu. 

lokalna.tv|bliskoludzkichspraw_

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
...
... 19.09.2017, 05:45
Dlaczego takie miejsce na Imprezę
Wojenka w tle między Urzędem Miasta a Starostwem Powiatowym w Ostrowcu Św. Miało to wszystko się odbyć na Rynku Miasta no ALE ....? Brawo Oni .
M_M
M_M 17.09.2017, 21:21
I po co to, znowu biba
r_A
r_A 13.09.2017, 11:43
całkiem całkiem to wygląda, ale miejsce nie bardzo

Pozostałe