Niedzielne popołudnie na Kolonii Robotniczej

  • 11.09.2017, 15:00 (aktualizacja 11.09.2017, 16:28)
  • Karolina Kamińska-Nowak
piknik_kolonia_robotnicza_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Rada Osiedla Kolonia Robotnicza integrując mieszkańców postawiła na sport. Była rywalizacja i puchary, ale przede wszystkim dobra zabawa.

Członkowie Rady Osiedla Kolonia Robotnicza od kilku lat organizują wydarzenia dla mieszkańców osiedla, które integrują mieszkańców tej dzielnicy miasta. w kalendarz tych imprez na stałe wpisał się piknik rodzinny. Tegoroczna edycja odbyła się 10 września. Jak mówi Andrzej Pałka, jeden z organizatorów, w imprezie średnio uczestniczy od 500 do 600 mieszkańców.

Tegoroczny festyn miał przede wszystkim charakter sportowy. Były biegi, mecze piłki nożnej i piłki siatkowej, a dla najlepszych puchary i nagrody, ufundowane m.in. przez włodarzy miasta i powiatu ostrowieckiego. Patronat honorowy na imprezą objęli bowiem: prezydent Jarosław Górczyński oraz starosta Zbigniew Duda. 

Lokalna.TV objęła wydarzenie patronatem medialnym.

 

 

    

 

 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe