Kielce: Dzień pierwszej pomocy

  • 07.09.2017, 12:25 (aktualizacja 15.10.2017, 23:53)
  • Lokalna.TV|Blisko ludzkich spraw
Kielce: Dzień pierwszej pomocy

Podziel się:

Oceń:

Komenda Miejska Policji w Kielcach, wspólnie z Kieleckim Parkiem Technologicznym organizuje w piątek warsztaty z zakresu udzielania pomocy przedmedycznej. Zajęcia odbędą się na terenie KPT przy ul. Olszewskiego w godzinach 10:30 – 12:00, w ramach obchodów Światowego Dnia Pierwszej Pomocy.

W ramach warsztatów ratownicy medyczni Oddziału Prewencji Policji w Kielcach, wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Prewencji kieleckiej komendy przeprowadzą instruktarz udzielania pierwszej pomocy. Program przewiduje nie tylko ćwiczenia z zakresu podejmowania reanimacji, ale również postępowanie w przypadku urazów i omdleń. Dzieci, które pojawią się na zajęciach będą wykonywać opatrunki na pluszakach. Nie zabraknie także informacji profilaktycznych w zakresie bezpieczeństwa.

 

 

    

lokalna.tv|bliskoludzkichspraw_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe