Są pracodawcy, nie ma pracowników

  • 25.08.2017, 14:01 (aktualizacja 28.08.2017, 09:12)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Są pracodawcy, nie ma pracowników.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Zakończył się ostatni w tym roku nabór wniosków na staże. Wśród firm ubiegających się o stażystów jest 25, które oprócz stażu chcą na stałe utrzymać nowo powstałe miejsce pracy. 

Właśnie zakończył się ostatni w tym roku, piąty nabór wniosków na staże w PUP w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

Do tej pory z takiej formy aktywizacji bezrobotnych skorzystało 864 osoby.

Wraz z ostatnim naborem wniosków o pozyskanie stażystów, kilkadziesiąt firm potrzebuje pracowników na dłuższy okres niż 6-cio miesięczny staż.

 

 

 

    

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 01.09.2017, 09:41
Czyim kosztem siedzi na stołku ?????????????
Franc
Franc 28.08.2017, 20:23
Popieram powyższe opinie. Kiedy to się skończy.
beata
beata 28.08.2017, 00:06
Wiadomo co by robiła-to co robi hi hi !!!!!!!!!!!!!
aśka
aśka 27.08.2017, 08:48
Kolejne tym razem 5,5 mln zł wyrzucone w błoto i skorzystali tylko pracodawcy.Chora forma marnotrawienia pieniędzy,a można by za nie zrealizować inne sensowne inwestycje.A taka PUPa nie musiała by istnieć.Bo i PO co ?????????????????
MAC
MAC 27.08.2017, 07:42
No i bardzo dobrze że nie ma ludzi do pracy na stażach, a i na normalne oferty coraz mniej chętnych. Firmy zatrudniają na pół roku stażu, nie mają z tego tytułu żadnych kosztów, a później proponują zatrudnienie za najniższą krajową, o ile w ogóle ktoś dostanie umowę o pracę. Coraz mniej głupich ludzi do odwalania pańszczyzny, bo dużo osób wyjechało, a i 500+ sporo nabroiło w niektórych branżach. Już się skończy gadanie "jak ci nie pasuje to 10 czeka na twoje miejsce pod brama", bo teraz nikt nie czeka...
gość
gość 26.08.2017, 16:32
No i co by oczywiście taka suska robiła jak by jej zabrać stołek ????????????????? A tak gadka szmatka i kaska leci ha ha ha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marcin
Marcin 26.08.2017, 15:16
Sami se róbcie za 900 zł cały miesiąc zal
p
p 26.08.2017, 13:21
Staż dodany wczoraj "Robotnik budowlany" ktoś normalny pójdzie fizycznie robić za 850 zł na rękę po 40 godzin tygodniowo?
S.o.S
S.o.S 26.08.2017, 08:40
Staże dla młodych nowych pracowników
Gdzie kobieta po 50 roku życie na staż ??? A wynagrodzenie głodowe za udział w stażu :((( jak żyć, a raczej jak przeżyć
.
. 25.08.2017, 19:00
NARESZCIE!!!! Nareszcie ludzie zaczęli myśleć jak wolni, zdrowo rozsądkowi ludzie, a nie jak niewolnicy. BRAWO!!! Koniec ze stażami i darmową siłą roboczą. Chcesz pracownika jeden z drugim, to go zatrudnij na stałe i mu zapłać tak jak się należy. Bo akurat na daną chwilę lokalny "pracodawca" potrzebuje niewolnika i bierze go z pup, a później sio do rejestru won. I czekaj na kolejnego janusza.
ewa
ewa 26.08.2017, 13:31
Zgadzam się źadnych staży praca dla każdego zgninie stres i wiele chorób z tym zwiäzanych
Ola