Wakacyjne spotkanie z posłami Kukiz'15

  • 18.08.2017, 15:08 (aktualizacja 19.08.2017, 22:54)
  • Redakcja Lokalna.TV
Wakacyjne spotkanie z posłami Kukiz'15.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Posłowie Agnieszka ŚcigajJarosław Sachajko oraz Adam Andruszkiewicz z Ruchu Kukiz'15 podróżują po Polsce i rozmawiają z obywatelami. Do Ostrowca Świętokrzyskiego przyjechali na zaproszenie Stowarzyszenia na Rzecz Nowej Konstytucji.

Okres wakacyjny, w swej pierwszej części, był zdominowany przez dyskusje na temat polskiego wymiaru sprawiedliwości. Zdaniem posłanki Agnieszki Ścigaj proponowane zmiany nie byłyby reformą a jedynie zmianą kadrową w sądach. Posłowie Kukiz’15 nie są zwolennikami przekazywania władzy w ręce polityków, którzy mają jeszcze mniejsze zaufanie społeczeństwa, niż sądy.
Posłowie skomentowali także bieżące wydarzenia w województwach: kujawsko-pomorskim i pomorskim. Jarosław Sachajko uważa, że po  rząd niezwłocznie powinien ogłosić stan klęski żywiołowej, ponieważ szkody wyrządzonych przez nawałnicę są ogromne.

Parlamentarzyści nie mają "złotej recepty" na sukces, ale starają się rozmawiać z ludźmi i przekonują, że warto  zaangażować się w działalność samorządową i start w najbliższych wyborach, bez konieczności zapisywania się do ugrupowania politycznego w myśl hasła: "Oddajmy samorządy obywatelom".

 

    

 

Redakcja Lokalna.TV

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 21.08.2017, 12:59
Adam Andruszkiewicz to polityk z klasą.Śledząc jego wypowiedzi widać mądrość i zdrowy rozsądek.Stare wygi polityczne powinny uczyć się od tego pana jak być politykiem z klasą.
gosc
gosc 21.08.2017, 12:16
wielkie halo i nic z tego nie wynika
Jadwiga Szewczyk
Jadwiga Szewczyk 19.08.2017, 11:56
Bardzo rzetelna, profesjonalna relacja przygotowana przez Lokalną TV. Dziękujemy Państwu oraz wszystkim mieszkańcom, którzy wzięli udział w czwartkowym spotkaniu z posłami klubu Kukiz`15.

Pozostałe