Echokardiograf dla szpitala

  • 25.07.2017, 11:03 (aktualizacja 26.07.2017, 17:00)
  • Teresa Czajkowska
Echokardiograf dla szpitala.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Samorząd Ostrowca Św. zdecydował się na zwiększenie o ponad 100 tys. zł dotacji na zakup echokardiografu dla ostrowieckiego szpitala. W ten sposób miasto zabezpieczy niemal całą kwotę potrzebą do zakupu tego specjalistycznego urządzenia.

Niespełna miesiąc temu radni miejscy w Ostrowcu Św. postanowili przekazać 200 tys. zł na zakup specjalistycznego urządzenia na oddział kardiologii w szpitalu powiatowym.  Prezydent Miasta Jarosław Górczyński uznał jednak, że z budżetu wyasygnuje kolejne pieniądze, dodatkową kwotę ponad 100 tys. zł., która pokryje koszty zakupu echokardiografu prawie w całości. Nad uchwałą głosowano na piątkowej sesji Rady Miasta. Po burzliwej dyskusji, radni  jednogłośnie podjęli uchwałę "w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Ostrowieckiemu ". W sumie dotacja finansowa ma wynieść 311 999 zł.

 


 
  


 

Teresa Czajkowska

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
oburzony
oburzony 26.07.2017, 19:01
hmm bo nie rozumiem.Szpital sugeruje zakup urządzenia bardziej użytecznego dla mieszkańców.Pomimo sugestii zawartej w piśmie do Prezydenta ten bez porozumienia się z dyrekcją szpitala kupuje echokardiograf urządzenie wcale nieprzydatne i to za tak wysoką kwotę?300 tys zł? brawo włodarze w taki sposób przyczyniacie się do upadku naszego miasta.

Pozostałe