ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Świadectwa i "Konary" wręczone

  • 23.06.2017, 15:30 (aktualizacja 25.06.2017, 23:03)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Świadectwa i "Konary" wręczone.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Uczniowie Niepublicznego Gimnazjum i Liceum im. Stanisława Konarskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim kończą rok szkolny 2016/2017 z licznymi sukcesami.

Dla uczniów to było 10 miesięcy ciężkiej i wytężonej pracy, tale teraz pójdą na zasłużony odpoczynek. 

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

O dużym zaangażowaniu w naukę świadczą wyróżnienia w wielu konkursach na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim, a także międzynarodowym. Podczas tegorocznego zakończenia roku szkolnego, nie tylko uczniowie Niepublicznego Gimnazjum i Liceum im. Stanisława Konarskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim dostawali gratulację i dyplomy. Sami też postanowili wręczyć nagrody. Były to "Konary" przyznawane w różnych kategoriach, m.in. osobowość szkoły, najlepsza klasa, nauczyciel czy nagroda specjalna. 

 

 

 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe