Teatr Doraźny

  • 16.06.2017, 14:35 (aktualizacja 16.06.2017, 15:59)
  • Joanna Wyrębkiewicz-Niekłań
Teatr Doraźny.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Scenografię zbudowali ze skrzynek po owocach a do stworzenia postaci użyli szarego papieru. Młodzi aktorzy z Teatru Doraźnego, w minioną środę, w Galerii Fotografii MCK wystawili dwa spektakle przedstawione za pomocą teatru formy.

Aktorzy Teatru Doraźnego to młodzież z ostrowieckich gimnazjów  i liceów, a także uczniowie szkół muzycznych. W minioną środę o godz. 13.00 przedstawili "Balladę bezludną" inspirowaną twórczością Bolesława Leśmiana. Natomiast o godz.17.00 wystawili "Szury" według Mirona Białoszewskiego.

Reżyserem spektakli jest Mateusz Wróbel. W przedstawieniach wystąpili: Joanna Karcz, Milena Szczygieł, Claudia Sbriglio/Gabriela Krycia, Bartosz Sałapski, Jakub Kozakiewicz i Konrad Dzik. 

 

 

Joanna Wyrębkiewicz-Niekłań

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe