Przebojowy festiwal ostrowieckich szkół zawodowych

  • 31.05.2017, 15:12 (aktualizacja 01.06.2017 13:25)
  • Teresa Czajkowska
Przebojowy festiwal ostrowieckich szkół zawodowych.mp4
Podziel się:
Oceń:
Druga edycja Schools Fashion, czyli prezentacji szkół zawodowych powiatu ostrowieckiego przeszła do historii. Było głośno i barwnie jak na każdym takim przeglądzie, ale przede wszystkim zabawnie i pomysłowo. Uczniowie ostrowieckich szkół zawodowych czasami w bardzo zaskakujący i żartobliwy sposób pokazywali czego będzie można można się nauczyć i jak tę wiedzę zdobyć.

Zaczęło się od bardzo  mocnego uderzenia. To był adekwatny początek, skoro gospodarzem tegorocznej prezentacji ostrowieckich szkół było technikum  szkolące kadry między innymi dla  hutnictwa. Zespół Szkół nr 3 zainaugurował w ten sposób swój jubileusz. W tym  roku ta najlepiej oceniania w rankingach ogólnopolskich szkoła zawodowa, obchodzi 95-lecie swojej działalności.  

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

Schools Fashion to impreza zachęcająca do wyboru nauki w szkołach  o profilu zawodowym. To właśnie szkolnictwo zawodowe jest priorytetem dla władz powiatu ostrowieckiego. Równocześnie z prezentacjami szkół zawodowych odbywała się także mini giełda pracy. Ostrowieccy pracodawcy prezentowali  swoje firmy i zachęcali do podjęcia  pracy. Mówili też o specyfice ostrowieckiego rynku. A o tym jakich pracowników szukają pracodawcy oraz jakie wykształcenie daje gwarancje dobrze płatnej pracy w naszym powiecie, najlepiej opowiadały służby rynku pracy.  

 


 

 

Teresa Czajkowska

Zdjęcia (56)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe