ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Dni otwarte w ,,Konarskim"

  • 23.05.2017, 13:08 (aktualizacja 23.05.2017, 13:27)
  • Lokalna.TV|Blisko ludzkich spraw
Dni otwarte w ,,Konarskim"
Podziel się:
Oceń:
W dniach 25-26-27 maja (czwartek i piątek w godz. 8.00-16.00, w sobotę w godz. 9.00-14.00) odbędą się Dni Otwarte Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Konarskiego.

 

Wszyscy zainteresowani będą mogli zwiedzić nowy budynek szkoły, uczestniczyć w ciekawych zajęciach i poznać ofertę liceum, które realizuje program edukacji dwujęzycznej i kształci na czterech profilach: matematyczno-fizycznym, biologiczno-chemicznym, matematyczno-geograficznym i humanistyczno-lingwistycznym. Można również wybrać profil łączony np. matematyczno-historyczny. Co jeszcze oferuje Konarski? Dni Otwarte to najlepsza okazja, żeby się przekonać.

Na Dni Otwarte zapraszani są również uczniowie przyszłorocznych klas VII, którzy chcieliby poznać ofertę Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Stanisława Konarskiego.

Więcej informacji na stronie www.edukacja.org.pl.

 

lokalna.tv|bliskoludzkichspraw_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe