Błotny problem

  • 05.05.2017, 14:19 (aktualizacja 11.05.2017, 12:32)
  • Karolina Kamińska-Nowak
Błotny problem.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Na prośbę mieszkańców ulicy Raciborskiego w Ćmielowie zjawiliśmy się z kamerą Lokalna.TV u podnóża błotnego problemu. Na kilku posesjach zalegają sterty mułu. Jak się okazuje to konsekwencja budowy obwodnicy miasta.

Na budowę obwodnicy miasta mieszkańcy Ćmielowa czekali od lat. Nikt jednak nie przypuszczał, że droga do nowej drogi będzie taka grząska.

Woda i błoto dostają się na posesje mieszkańców bowiem firma, która prowadzi budowę obwodnicy - ziemię z placu budowy w formie kilkumetrowych wałów usypała na jednym z pól. Problem w tym, że pole to znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowań kilku mieszkańców Ćmielowa. Podczas obfitych deszczy muł ze zgromadzonego gruntu przedostaje się na podwórka mieszkańców, utrudniając im życie. 

Na szczęście dla mieszkańców Ćmielowa przedstawiciele firmy wykonującej obwodnice nie unikają odpowiedzialności i deklarują, że jak najszybciej zajmą się sprawą, a poszkodowani mieszkańcy będą mogli liczyć na rekompensatę. 

 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe