Palmy wielkanocne w Muzeum

  • 31.03.2017, 13:19 (aktualizacja 31.03.2017, 15:43)
  • Lokalna.TV|Blisko ludzkich spraw
Palmy wielkanocne w Muzeum

Podziel się:

Oceń:

W sobotę 8 kwietnia o godzinie 11:00 Muzeum Historyczno-Archeologiczne (Pałac Wielopolskich), zaprasza na warsztaty etnograficzno-artystyczne w cyklu Sobota w Muzeum.

Tradycyjne przed Niedzielą Palmową, w Muzeum Historyczno-Archeologicznym powstaną najpiękniejsze palmy wielkanocne. Najpiękniejsze, bo wykonane własnoręcznie przez uczestników warsztatów z kolorowych kwiatów z bibuły i krepiny, witek wierzbowych, kłosów zbóż i zielonych dodatków. 

Warsztaty pod fachowym okiem pań z Grupy Rękodzieła, działającej przy Katolickim Centrum Pomocy Rodzinie w Szewnie, to wspaniała lekcja rękodzieła oraz nawiązanie do tradycji.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na zajęcia obowiązują zapisy : telefonicznie - 41 265 36 51 lub e-mail: [email protected]

 

lokalna.tv|bliskoludzkichspraw_

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe