ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza
ZDZ zaprasza

Młodzi pisarze z "Konarskiego"

  • 30.03.2017, 13:15 (aktualizacja 31.03.2017, 19:09)
  • Joanna Wyrębkiewicz-Niekłań
Młodzi pisarze z "Konarskiego".mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
Oceń:
Młodzi pisarze z Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Stanisława Konarskiego, we wtorek w filii nr 5 Biblioteki Miejskiej w Ostrowcu Św. mieli swoje pierwsze spotkanie autorskie, podczas którego prezentowali napisane przez siebie książki.

Uczniowie z klasy III b z NSP im. Stanisława Konarskiego w Ostrowcu Św. napisali książki. Dzieci w 2 i 3 osobowych zespołach opracowały koncepcję, zebrały pomysły a potem napisały opowiadania. Przy wsparciu rodziców udało się je także wydać. Podczas spotkania autorskiego odbywającego się w filii Biblioteki Miejskiej przy ul. Sinkiewicza uczniowie prezentowali swoje dzieła. W wydarzeniu uczestniczyły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola "Krokodyl".

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

 

 

Joanna Wyrębkiewicz-Niekłań

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe