Odszedł Stanisław Sudnik

  • 2.03.2017, 13:55 (aktualizacja 02.03.2017 14:54)
  • Lokalna.TV|Blisko ludzkich spraw
Odszedł Stanisław Sudnik Miejskie Centrum Kultury
Podziel się:
Oceń:
1 marca w wieku 96 lat odszedł nestor ostrowieckiej fotografii - Stanisław Sudnik.

Stanisław Sudnik mieszkał i tworzył w Ostrowcu Świętokrzyskim. Z wykształcenia był inżynierem zieleni i pracował w zakładzie obsługi zieleni. Był głównym projektantem zieleni miejskiej, to dzięki niemu Ostrowiec Św. zyskał przydomek ,,zielony". Ponadto był jednym z założycieli Towarzystwa Miłośników Ostrowca Świętokrzyskiego i założycielem Świętokrzyskiego Towarzystwa Fotograficznego, którym kierował przez wiele lat.  Wieloletni członek Związku Polskich Artystów Fotografików.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 3 marca o godzinie 12.00 w kościele parafialnym p.w. św. Michała w Ostrowcu Św. 

lokalna.tv|bliskoludzkichspraw_

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe