Nagroda dla Starosty Ostrowieckiego

  • 24.02.2017, 17:12 (aktualizacja 28.02.2017, 09:38)
  • Teresa Czajkowska
Nagroda dla starosty ostrowieckiego.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Starosta Ostrowiecki Zbigniew Duda został laureatem plebiscytu na "Najlepszego Starostę " organizowanego przez dziennik "Echo Dnia'.

Zbigniew Duda wygrał głosowanie na najlepszego starostę w całym województwie świętokrzyskim oraz został najlepiej ocenianym przez mieszkańców członkiem zarządu powiatu ostrowieckiego. Mieszkańcy oceniali aktywność lokalnych polityków i ich zaangażowanie w rozwiązywanie ich problemów. W przypadku powiatu ostrowieckiego miniony rok był to trudny, choćby z powodu problemów związanych z zarządzaniem szpitalem. Pozytywny za to pod względem pozyskiwania środków finansowych na modernizację czy remonty dróg. Na pewno zapamiętano zainicjowane przez starostę Zbigniewa Dudę i bardzo dobrze odbierane przez mieszkańców, pomysły na zorganizowanie wielu imprez promujących powiat. Na tak wysoką ocenę miały także wpływ działania starostwa w dziedzinie edukacji, zwłaszcza promocji szkolnictwa zawodowego czy działań wspierających lokalny rynek pracy.

Ten plebiscyt to podziękowanie za pracę na rzecz loklanego społeczeństwa. Zawsze staramy się spełniać życzenia mieszkańców, realizować te zamierzenia, które sprawią, że będzie nam się żyło lepiej - powiedział starosta Zbigniew Duda.

W gronie wyróżnionych w tym plebiscycie znalazł się także wicestarosta Eligiusz Mich.

 

Teresa Czajkowska

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
...
... 25.02.2017, 15:55
Dziwię się, że są ludzie, którzy biorą na poważnie tego typu konkursy, kryteria oceny są naprawdę bardzo skomplikowane i potwierdzające wiarygodność tego zacnego tytułu.
Swoją drogą czy ktoś kiedyś zliczył ilość konkursów SMSowych organizowanych w ciągu roku przez Echo Dnia? Ja kojarzę takie: Koło gospodyń wiejskich, Kobieta przedsiębiorcza, Super przedszkolaki, Menadżer roku, Talent świętokrzyski, Miss i mister studniówki, Lekarz roku, Przychodnia roku, Samorządowiec roku, Najsympatyczniejsza klasa, Nauczyciel roku … Jeszcze chwila i będziemy wybierać zwierzaka domowego roku :) o ile jeszcze takiego konkursu nie było.
Gdyniu
Gdyniu 25.02.2017, 15:27
Gratulacje ostatni rok rzeczywiście był udany dla starosty.
art
art 24.02.2017, 18:15
Gratuluję!

Pozostałe