Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Zatrzymany po pięciu latach poszukiwań

  • 22.02.2017, 14:29 (aktualizacja 22.02.2017, 14:33)
  • Lokalna.TV|Blisko ludzkich spraw
Zatrzymany po pięciu latach poszukiwań
Spostrzegawczość pińczowskich policjantów pozwoliła w tłumie  przechodniów dostrzec człowieka, który od 5 lat był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. 55-letni mieszkaniec powiatu staszowskiego został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższych kilka miesięcy. 

Mundurowi  zespołu patrolowo – interwencyjnego wczorajszego popołudnia zwrócili swoją uwagę na dziwnie zachowującego się mężczyznę, który widząc zainteresowanie ze strony policjantów nagle zaczął uciekać próbując zgubić mundurowych za drzewami i budynkami. Czujni stróże prawa pobiegli za nim i po chwili uciekinier został zatrzymany. Po sprawdzeniu okazało się, że był to 55-letni mieszkaniec powiatu staszowskiego, który od 5 lat był poszukiwany listem gończym. Za jazdę w stanie nietrzeźwości w recydywie miał bowiem orzeczoną kilkumiesięczną karę pozbawienia wolności. Od tamtej pory ukrywał się na terenie Niemiec nie utrzymując z najbliższymi żadnego kontaktu. Los chciał, że po tak długim czasie pojawił się w Pińczowie, gdzie już pierwszego dnia po powrocie do kraju został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego.

#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie
#LokalniejestFajnie

 

Źródło: KWP Kielce

 

lokalna.tv|bliskoludzkichspraw_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe