Pokaz Mody "Dzieci - Dzieciom"

  • 20.02.2017, 14:02 (aktualizacja 28.02.2017, 10:22)
  • Karolina Kamińska-Nowak
fundacja_zapiecek_news_pop.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Karnawałowy Pokaz Mody „Dzieci-Dzieciom” to przedsięwzięcie realizowane przez Fundację Spełnionych Marzeń i Bałtowski Kompleks Turystyczny na rzecz małych pacjentów Oddziału Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Dzięki zaangażowaniu ludzi dobrego serca i wsparciu fundacji możliwe będzie spełnienie kolejnych marzeń małych pacjentów.

W Bałtowie podczas III Pokazu Mody "Dzieci - Dzieciom" udało się zebrać ok. 30 tysięcy złotych. Pieniądze te przeznaczone zostaną dla podopiecznych fundacji z Oddziału Onkologii w Kielcach. 

Fundacja Spełnionych Marzeń, spełnia marzenia chorych dzieci i młodzieży już od 15 lat. W ramach podejmowanych działań dla pacjentów organizowane są wycieczki, Onko-Olimpiada, Harleyada  czy właśnie Pokaz Mody "Dzieci - Dzieciom" realizowany od 3 lat w Bałtowie.

Organizatorzy wydarzenia jego uczestnikom zapewnili nie tylko możliwość niesienia pomocy, ale także dobrą zabawę. Pokaz mody bowiem połączony został z karnawałowym balem. 

Wydarzenie uświetniły znane osobowości m.in. współpracująca z Fundacją Katarzyna Cichopek-Hakiel oraz Szymon Majewski. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Ostrowiecki Zbigniew Duda. Patronat medialny: Lokalna.TV

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anka
Anka 24.02.2017, 07:42
Super inicjatywa. Widziałam że ta fundacja działa już 15 lat i sporo zorganizowali podobnych, tak dużych i fajnych imprez z udziałem dzieciaków. Fajnie, bo mogą chociaż na moment zapomnieć o chorobie.

Pozostałe