Gość z zagranicy

  • 28.11.2016, 14:13 (aktualizacja 28.11.2016, 16:36)
  • Karolina Kamińska-Nowak
jonas_w_konarskim_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Jonas Baumgartner, licealista z Linz w Austrii przyjechał do Szkoły Konarskiego i przez tydzień prowadził zajęcia z uczniami. Choć w szkole wizyt gości z zagranicy nie brakuje, to ta była wyjątkowa bo wymyślona i zorganizowana przez młodzież.

Julia i Jonas poznali się na  obozie dla przyszłych liderów LEAF ACADEMY w Bratysławie. Nie był to zwyczajny wakacyjny wyjazd, a intensywnie i kreatywnie zorganizowany obóz, dla młodych ludzi z pasją i chęcią działania. 


Na obozie pojawił się pomysł aby Jonas przyjechał do Ostrowca i w szkole Konarskiego poprowadził zajęcia z uczniami. Julia i Jonas wszystko zaplanowali i zorganizowali, a dyrekcje ich szkół zgodziły się na taką inicjatywę. Gość z zagranicy uczył młodzież języka angielskiego, ale również jako nativ speaker  języka niemieckiego.

Pobyt Jonasa w Szkole Konarskiego idealnie wpisała się w profil działania placówki, w której stawia się na naukę języków obcych i otwartość na świat.
 

Karolina Kamińska-Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe