Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco
Nowy SEAT Tarraco

Espresso z Grzegorzem Schetyną, przewodniczącym Platformy Obywatelskiej

  • 28.10.2016, 14:14 (aktualizacja 06.03.2018, 18:23)
  • Redakcja Lokalna.TV
Espresso z Grzegorzem Schetyną, przewodniczącym Platformy Obywatelskiej

 

Redakcja Lokalna.TV
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
członek
członek 31.10.2016, 12:34

Jest jeszcze więcej osób bardzo zadowolonych z pracy Przewodniczącego ostrowieckiej PO!!! Te osoby są CZŁONKAMI ostrowieckiej PO(w odróżnieniu od kilku niezadowolonych).
















Inny członek :)
Inny członek :) 31.10.2016, 15:29
To widzę , że jako członek mało wiesz jakie nastroje są w organizacji albo koledzy nie mówią Ci tego co myślą bo boją ze doniesiesz.
Joanna
Joanna 31.10.2016, 11:02
Kto zniszczył ostrowiecką PO, to wszyscy wiemy! Zamotała, zamieszała, dała co miała dać... ...... no i teraz CO? PO ostrowieckie rozleci się, ponieważ bezmózgowa spódniczka chciała ugrać jak nawięcej dla siebie! Naiwni, którzy jej zaufali plują sobie teraz w brodę! !! Przyszła kyska na matka moi kochani!!!!!!!!!!!
Gosc
Gosc 31.10.2016, 10:49
Oj, chyba to pompowanie nie pomoże. Jest wiele osób niezadowolonych z rządów przewodniczącego PO w powiecie ostrowieckim... tak jak to mówi to koalicjant - będzie to Dobra Zmiana!
ciekawy
ciekawy 31.10.2016, 10:04
Tylko dobrze rozdzielcie stołki, żebyście się później nie pozagryzali.
wyborca
wyborca 31.10.2016, 09:46
Zawsze głosowałem na PO, ale jak patrzę co wyprawia ten Pan Schetyna, to podczas kolejnych wyborów wolę zostać w domu. Teraz to już nie będzie na kogo zagłosować.
Pełny Pokory
Pełny Pokory 31.10.2016, 09:45
Jak można zwalać winę na Schetynę !! Niszczą PO ostrowiecką, ludzie kurczowo trzymający się stołków, fałszywi i obłudni!!!
Ludzie którzy za wszelką cenę przechodzą z partii do partii aby ochronić własne 4 litery.
Brak zasad moralnych, brak jedności w grupie! Jak można zwalać winę na innych? Należy opuścić swoją zadumaną głowę, trochę pokory ludzie!!!!!!
ELA
ELA 31.10.2016, 09:40
wiele osob z PO chce zmian tj zmiany przewodniczącego tylko się boją jego zemsty wiec siedzą cicho . Gdy tylko spadnie ze stolka to się ujawnią i będzie można tworzyć coś nowego. Gratulacje dla tych co się mu postawili i trwają w jawnej opozycji. Tak trzymajcie jest was garstka na razie ale my pojdziemy za wami .
Nowy
Nowy 31.10.2016, 11:24
To fakt ze w Ostrowcu większość członków co są pod Panem vice chce zmian mówią to prywatnie wystarczy z nimi pogadać.
ADAM
ADAM 31.10.2016, 09:33
Vice juz pompuje koła bo się więc chyba oglądał .Panie Schetyna tak trzymać im szybciej zrobi Pan porządek tym lepiej dla regionu i lokalnego PO.
Myślący
Myślący 31.10.2016, 09:18
Znam ludzi z ostrowieckiej PO, to inteligentni , pracowici ludzie. Szkoda, że taki gość jak Schetyna wchodzi z buciorami i jeszcze twierdzi, że jest zżyty ze świętokrzyskim. A ja pytam co on takiego zrobił dla naszego miasta?! Przyjeżdża taki raz na ruski rok i udaje ,że mu zależy.
żal...
żal... 31.10.2016, 09:12
Z dedykacją dla vice starosty... Cóż... nic nie może chyba jednak wiecznie trwać... Te parę tygodni zapowiadane przez Schetynę na spakowanie powinny wystarczyć.
gosc
gosc 30.10.2016, 23:43
Schetyna omotany przez karierowiczow niszczy ostrowiecka PO. Wracaj gościu na Dolny Śląsk. Tam twoje miejsce.
Gość
Gość 30.10.2016, 21:27
Tak, to wreszcie będą dobre zmiany dla PO powiatu ostrowieckiego!
nienaiwny
nienaiwny 29.10.2016, 16:32
Panie Schetyna społeczeństwo zmądrzało!bleble
Zadowolona
Zadowolona 29.10.2016, 14:47
Przecież jesteście w koalicji z PISem, dobre zmiany dopadły i Was
Zadowolona
Zadowolona 29.10.2016, 14:39
Moim zdaniem Pan Schetyna już od dawna obserwował nasz powiat, nie są potrzebni "zdrajcy" jak to napisał ( ja). Dobre zmiany nadeszły też i w PO, ha ha ha ha ha ha
wyborca
wyborca 29.10.2016, 08:49

Dla dobra społeczeństwa??? Śmiechu warte. Walki wewnątrzpartyjne między Schetyną i resztą towarzystwa. A szary człowiek znowu na końcu. kiedy PO wreszcie skończy te mściwe gierki i zacznie pracować na rzecz,jak to pan Przewodniczący pięknie powiedział"lokalnej społeczności"?
























d
___
___ 28.10.2016, 22:15
POczekamy, zobaczymy
  PO
PO 28.10.2016, 21:51
No to zmiana murowana POCZEKAM. .
GOŚĆ
GOŚĆ 28.10.2016, 21:36
A czy Pan Wicestarosta oglądał??? Może jakiś felieton na ten temat by napisał!
Zadowolona
Zadowolona 28.10.2016, 21:27
Jestem pewna że Pan Przewodniczący wie co mówi :)

Pozostałe